O mnie

Dlaczego projektuję strony?

Nie będę ukrywać – tworzenie stron nie było moim wyuczonym zawodem…bo był nim „Towaroznawca”…

Realizacja projektów wyniknęła u mnie z prawdziwej chęci do uczenia się nowych umiejętności i stałego samorozwoju.

Zaczęło się od nauki szydełkowania, później nauki projektów graficznych, bycia Social Media Ninją, a wylądowałam  na wyspie o nazwie „WebDesign”.

Projekt strony to przemyślana kompozycja...

Tak jak w biznesie funkcjonują procedury i wytyczne, tak w tworzeniu stron każda akcja wywołuje reakcję. Kolory, fonty (zwane również czcionkami), a nawet przestrzeń pomiędzy poszczególnymi elementami – to wszystko ma znaczenie na odbiór Twoich treści na stronie.

Dzięki mojemu zapleczu graficznemu oraz godzinom spędzonym na nauce i tworzeniu stron, zapewnię Ci wsparcie merytorycznie oraz profesjonalnie wykonaną stronę.

Rozwój jest wpisany w moje DNA...

Masz czasem poczucie, że jesteś o krok od odkrycia czegoś bardzo ważnego?

Tak było ze mną, kiedy po wielu latach poszukiwań swojej ścieżki życiowej trafiłam na WordPressa! I w końcu w to wsiąknęłam!

Coś co początkowo tworzyłam hobbystycznie i głównie dla znajomych, przerodziło się w realizację projektów dla przedsiębiorczych osób, których biznesy zasługują na strony, będące wsparciem ich działań.

Jeśli i Ty marzysz o stronie, która będzie pokazywać, jaki jest Twój  biznes – skontaktuj się ze mną.

Poznaj mnie lepiej

Czasem żartuję, że jedynym stałym elementem w mojej pracy jest stały rozwój. Moja pierwsza marka nazywała się „Amilove” i była…marką maskotek i mojej pasji do szydełkowania. „Ami” jako skrót od Amigurumi – czyli zabawek dzierganych, i „love” od uczuć, jakimi darzyłam te szydełkowe stworki. I tworząc „Amilove” zaczęła się również moja znajomość ze światem grafiki i stron www, ponieważ to dla niej stworzyłam pierwsze logo i i pierwszą stronę. 

Później oddzielając działalność szydełkową od wirtualnej powstała marka  „Made by a Woman”. Nazwa miała podkreślić, że w świecie IT, który w moim odczuciu był zdominowany przez męską część naszej populacji, tworzę jako KOBIETA.

Każda kolejna strona niosła ze sobą nowe wyzwania, rozwiązania, kolory, elementy. Doszłam do momentu, kiedy nie boję się powiedzieć – jestem WEB DESIGNEREM

Jeśli chcesz mnie poznać jeszcze lepiej, zapraszam do kontaktu.

Umów się na bezpłatną konsultację

Zacznij od rozmowy ze mną. Zapytam Cię o tematy takie jak cel strony, omówimy jej strukturę oraz niezbędne rozwiązania, tak by Klient, który znajdzie się na ścieżce po niej, wiedział, kim jesteś, co oferujesz, a przede wszystkim jak współpraca z Tobą zmieni jego problem, w dostarczone przez Ciebie rozwiązania.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepsze wrażenia w naszej witrynie.